Diva Dorena Look Liberta's

"Dīva"


Dati

Dzimusi: 10.05.2018

Tēvs: Aminiafu's Kovo

Māte: Calendula Ari Liberta Sunlit Arnica

 

Augums: 64 cm

Svars: 30 kg 

Ridžs: standarta

Sarkanīga kviešu krāsa

Brūns deguns (b/b)

 

Veselības pārbaudes

ED: 0/0

HD: A/A

OCD: brīva

Pilna zobu formula, pareizs šķērveida sakodiens

Diva Dorena Look Liberta's vai vienkārši Dīva ir mūsu ģimenes jaunpienācēja. Dīva ir no RR audzētavas Look Liberta's, no kurienes ir arī mūsu pati pirmā RR Atēna. 

 

Dīvas ciltsrakstus veido teju75% Norvēģijas asinslīniju - viņas tēvs, vectēvs un vecvectēvs ir labi zināmi un augstu vērtēti Norvēģijas suņi: Aminiafu's Kovo, Gentle Thanzi by Clay un Mashitela's Irresistible Chango. Dīvas māte Calendula Ari Liberta Sunlit Arnica ir radiniece manai Atēnai - Dīvas vecvecmamma Malozi Habiba ir mūsu Atēnas mamma. Malozi Habiba ir viena no veiksmīgākajiem un tituliem bagātākajiem Latvijas ridžbekiem un viņa ir  no Malozi audzētavas Somijā. Īsāk sakot, jā, Dīvas raduraksti man liekas ļoti interesanti un vērtīgi! 

 

Dīva mūs uzrunāja ne tikai ar saviem ciltsrakstiem, bet arī ar savu dzintara degunu, burvīgo, uz sadarbību vērsto raksturu un dzīvespriecīgo temperamentu. Dīva kolosāli sadzīvo ar mūsu bērniem, es pat teiktu ka viņa reiz ir vairāk bērnu nekā mūsu suns. 

 

Es jau sen, sen vēlējos brūndeguna izstāžu meiteni un te nu viņa ir! Mēs ceram, ka Dīva piepildīs mūsu cerības un būs ideāla ģimenes kompanjone un skaista izstāžu zvaigzne.