JAUNUMI


29.01 Gareta (Limon Evita Gyasi of Red Prayd for Amber) Starptautiskā čempiona (C.I.B.) tituls ir klāt! Prieks par Gareta sasniegumiem un vēl jo lielāks prieks, jo viņš ir ne tikai veiksmīgs "izstāžnieks", bet arī lielisks ģimenes suns! 


26.01 Mūsu īpašais ciemiņš - Omnia (Mkondo wa Simba omnia vincit amor). Omnia ciemojās pie Gareta un cerams, pēc 2 mēnešiem viņiem būs kucēni. Ultrasonogrāfija paredzēta 22.02, līdz tam turam īkšķus! 


2019. gads solās būt aizraujošs - ielūkojaties mūsu Kucēnu plānos


Ziemas prieki - Garets un Atēna. 


Mūsu vasarīgie jaunumi! Pavisam nesen apciemojām Atēnas audzētāju Kristīni un mazos, burvīgos Atēnas radinieciņus. Un jā, viena noburvīgajām dzintardeguna meitenēm būs mūsu! Mūsu baram pievienojās Dīva. Dīva mani uzrunāja ne tikai ar savu dzintara degunu, kolosālo, uz sadarbību vērsto, temperamentu, bet arī ar saviem ļoti interesantajiem ciltsrakstiem. Kucēna laiks mūsmājās! 


31.07 Kucēni ir klāt! Mamma - skaistā Jumay un tēvs - mūsu Garets. 31. jūlijā pasaulē nāca 4 ņipri, veseli un spēcīgi kucēni - 3 meitenes un viens puika. 2 meitenes ar brūnajiem deguntiņiem. Visiem kucēniem skaisti un pareizi ridži.  Visiem kucēniem jau ir mīloši saimnieki. 


C.I.B., DE, LUX, LV, LT, EE, BALT CH Limon Evita Gyasi of Red Prayd for Amber 'Garet' un LV, EE CH Desiree Dea of Luanda 'Dea" 


Mēs tagad dzīvojam Luksemburgā - pašā Eiropas sirdī!